Prodej nádherného stavebního pozemku o velikosti 1172m2 na malebném místě v přírodě., Ev.č.: 000706 900 000 Kč

vizu

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi nádherný stavební pozemek na krásném tichém místě v blízkosti Prahy v atraktivní lokalitě Zdiby- Brnky, na pozemku stojí rozestavěný dům s č. orientačním, po dostavění lze využívat na celoroční bydlení s nahlášeným trvalým bydlištěm, 2 parkovací místa na pozemku.

Nyní vydáno STAVEBNI POVOLENI na stavbu rodinného domu !!! (mohu zaslat stavební projekt na daný dům) jako jeden z mála pozemku v okolí je pozemek stavební s platným stavebním povolením.

Pozemek je svažitý a nachází se pouhých 10min od širšího centra Prahy, zároveň v klidu a krásné přírodě, tímto je pozemek naprosto unikátní a jedinečný.

Na pozemku elektřina, vlastní kopaná studna. S vodoprávním úřadem je potvrzené, že je možnost se připojit k místnímu vodovodu. Přípojka vzdálená cca 20 m od paty pozemku (v ulici Roztocká), kabely na vodu na pozemku již připraveny až k domu.

V obci Zdiby je veřejná kanalizace ale lze i jímka (připravena odpadní trubka, v projektu se počítá s umístěním jímky v místech parkovacích stání).

Na pozemku je vystavený nový dopravní výtah GEDA, který slouží k dovozu materiálu, ale i v budoucnu k přepravě nákupu/těžších věcí přímo k domu. Výtah je 2 roky starý, cena výtahu 250 000,- Kč. Výtah se stane součástí kupní smlouvy a je již zahrnut v ceně pozemku.

Toto místo nabízí absolutní soukromí v lokalitě plné zeleně s výbornou dopravní dostupností do centra Prahy (autem 10min nebo bus 411 15min na metro Kobylisy). Během roku 2024 bude jezdit do obce Zdiby tramvaj, dá se tak vnímat, že se tak Zdiby stanou součástí širší Prahy, pozemek je i z hlediska dalšího růstu ceny výhodnou investicí. V obci Zdiby (škola, školky, pošta, potraviny, cukrárna atd.),
Pozemek se nachází v těsné blízkosti cyklostezky „centrum – Stromovka - Troja – ZOO – Klecany“ Je tedy ideální startovací místo pro výlety podél Vltavy pro cyklisty/pěší.

Velkou výhodou pozemku je její rozloha, v územním plánu obce je nastavena zastavitelnost území 15%, do budoucna tedy má pozemek velký potenciál pro rozšiřování domu (až na 175m2 podlahové plochy v jednom patře, tedy 175m2 x 2 + sklípek)

K dispozici je projekt na stavbu domu, vizualizace, doporučujeme prohlídku.

Pro více info volejte makléři.

Základní informace
KategoriePozemky pro bydleníKomunikaceAsfaltová, Zpevněná
LokalitaV Údolí 328, Zdiby - BrnkyTelekomunikaceInternet, Satelit
OkresPraha-východDopravaVlak, Silnice, MHD, Autobus
Plocha pozemku1.172 m²VodaStudna
StavbaRodinný důmElektřina230V
Poloha objektuSamostatnýOdpadČOV pro celý objekt, Jímka
ZástavbaObytnáTopeníLokální elektrické