Prodej rozestavěného domu s terasou 140m2 k rodinné rekreaci na malebném místě v přírodě., Ev.č.: 000716 900 000 Kč

vizu

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi rozestavěný dvoupatrový dům k rodinné rekreaci na krásném tichém místě v blízkosti Prahy v atraktivní lokalitě Zdiby- Brnky, dům s č. orientačním lze po dostavění využívat na celoroční bydlení s nahlášeným trvalým bydlištěm, 2 parkovací místa na pozemku.

Nyní čerstvě vydáno STAVEBNI POVOLENI na stavbu domu (mohu zaslat projekt na daný dům), jako jeden z mála pozemku v okolí je pozemek stavební s platným stavebním povolením !!!

Pozemek se nachází pouhých 10min. od širšího centra Prahy, zároveň v klidu a krásné přírodě, tímto je pozemek naprosto unikátní a jedinečný.

Dům o užitné ploše 140m2 včetně terasy a sklepa na pozemku o velikosti 1172m2 v osobním vlastnictví- hypotéka lze, s jejím
vyřízením Vám rádi pomůžeme za nejlepších podmínek přes našeho partnera.

Projekt domu je koncipován na 2NP + terasa na svažitém pozemku. Na pozemku elektřina, vlastní kopaná studna. S vodoprávním úřadem je potvrzené, že je možnost se připojit k místnímu vodovodu. Přípojka vzdálená cca 20 m od paty pozemku (v ulici Roztocká), kabely na vodu na pozemku již připraveny až k domu.

V obci Zdiby je veřejná kanalizace ale lze i jímka (připravena odpadní trubka, v projektu se počítá s umístěním jímky v místech parkovacích stání).

Na pozemku je vystavený nový dopravní výtah GEDA, který slouží k dovozu materiálu, ale i v budoucnu k přepravě nákupu/těžších věcí přímo k domu. Výtah je 2 roky starý, cena výtahu 250 000,- Kč. Výtah se stane součástí kupní smlouvy a je již zahrnut v ceně pozemku.

Toto místo nabízí absolutní soukromí v lokalitě plné zeleně s výbornou dopravní dostupností do centra Prahy (autem 10min nebo bus 411 15min na metro Kobylisy). Během roku 2024 bude jezdit do obce Zdiby tramvaj, dá se tak vnímat, že se tak Zdiby stanou součástí širší Prahy, pozemek je i z hlediska dalšího růstu ceny výhodnou investicí. V obci Zdiby (škola, školky, pošta, potraviny, cukrárna atd.),
Pozemek se nachází v těsné blízkosti cyklostezky „centrum – Stromovka - Troja – ZOO – Klecany“ Je tedy ideální startovací místo pro výlety podél Vltavy pro cyklisty/pěší.

Velkou výhodou pozemku je její rozloha, v územním plánu obce je nastavena zastavitelnost území 15%, do budoucna tedy má pozemek velký potenciál pro rozšiřování domu (až na 175m2 podlahové plochy v jednom patře, tedy 175m2 x 2 + sklípek)

K dispozici je projekt na stavbu domu, vizualizace, doporučujeme prohlídku.

Pro více info volejte makléři.

Základní informace
KategorieRodinné domyZástavbaObytná
LokalitaV Údolí 328, Zdiby - BrnkyRok výstavby2022
OkresPraha-východEn. náročnost b.G (PENB nedodán)
Velikost4 pokojeTerasaano
Plocha užitná140 m²Sklepano
Plocha pozemku1.172 m²KomunikaceAsfaltová, Zpevněná
Plocha zahrady1.139 m²TelekomunikaceInternet, Satelit
Stav objektuVe výstavběDopravaVlak, Silnice, MHD, Autobus
BudovaSmíšenáVodaStudna
Typ domuPatrovýElektřina230V
Poloha objektuSamostatnýOdpadVeřejná kanalizace, Jímka
Umístění objektuKlidná část obceTopeníLokální elektrické